Hakkımızda

TEKNOGRAT OTOMASYON VE SENSÖRLER ; 

 

  Kurulduğu tarihten itibaren edindiği bilgi ve tecrübelerini müşterileri ile paylaşarak kaliteli hizmet vermeyi görev bilmiştir. Başta Endüstiriyel Otomasyon malzemeleri olmak üzere elektrik şalt malzeme tedariğinde; firmaların teknik malzeme satın alımlarını da üstlenerek daha kaliteli ve daha uygun fiyatlara ulaştırmayı ilke edinmiş, kaliteyi öncü bilmiş kuruluşlara güvenli ve garantili hizmet sunmayı kararlılıkla sürdürmektedir.

 

 Teknograt Otomasyon ve Sensörler dünyanın önde gelen markaları olan Leuze Electronic, Renu Electric, Pizzato Electrica, Murr Elektronik, Shihlin Servo ve Drive, eWon, Siboni Boşluksuz Redüktör, Teotse, Ordel Sıcaklık ve Proses Ürünleri, Micro Level, Ensim Elektronik, EAE Pano markalarının Ä°zmir temsilciliğini B+B Sensörs ün Türkiye Distirübütörlüğünü üstlenerek gücüne güç katmıştır. Diğer marka ürün gruplarında güvenlik swich, mekanik swich, enkoder, solid state röle (ssr), basınç transmiteri, akış sensörleri, nem sensörü, radar seviye sensörü, hız kontrol cihazları , plc ve ekran, termokopul, ultrasonik sensör, seviye sensörü,  endüktif sensör ve fotosellerinde tedariklerini yapmaktadır.  

 

 

  Firmamızın prensibi, ürün seçiminde kaliteli ve doğru danışmanlık,uygun fiyat garantisi ve zamanında teslimattır.

Değerli müşterilerimize bugün olduğu gibi,gelecekte de memnuniyet esasına dayalı hizmet sunacak olmanın gururunu yaşıyoruz.